Affiliate

Paylaş & Kazan

Affiliate Marketing – Paylaş & Kazan Nedir?

Web sitemiz üzerinde yer alan ürünleri, ister kendi e-ticaret sitenize yükleyin, ister sosyal medya hesaplarınızda paylaşın. Satış yapın, stoklarımızdan, sizin yerinize biz gönderelim. Tek yapmanız gereken Dropshipping üyesi olmak.

1. Adım

Aşağıdaki butona tıklayarak “Affiliate Hesabım” sayfasına gidin. Eğer daha önce üye olduysanız, kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın. 

Daha önce üye olmadıysanız, Giriş Yap butonunun altındaki “Kayıt Ol” yazan yere tıklayarak kayıt sayfasına gidin.

2. Adım

Affiliate sistemimizde oturum açtıktan sonra, dilediğiniz ürün ve/veya blog yazısına giderek, orada bulunan sosyal medya butonlarına basarak içeriği paylaşabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

3. Adım

Sosyal medya butonları dışında, affiliate linkinizi doğrudan kendiniz sosyal medya hesaplarınızda ve rehberinizdeki kişiler ile paylaşarak kazanabilirsiniz.

Bunun için Affiliate Hesabım sayfasına gidin ve Marketing menüsü altındaki Affiliate Linklerim menüsüne tıklayın. Bu sayfada affiliate linkinizi göreceksiniz. Bu linkinize tıklayarak web sitemize gelen ve alışveriş yapan her üyeniz için kazanacaksınız.

4. Adım

Dilerseniz, sizin için hazırladığımız banner reklamları web sitenizde, blog sayfalarınızda ve benzeri platformlarınızda yayınlayarak kazanabilirsiniz. Bunun için Marketing menüsü altındaki Reklamlarım sayfasına giderek, orada bulunan sizin için uygun banner görselin kodunu kopyalamanız ve yayınlamak istediğiniz web sitenizde/blog sayfanızda ilgili alana yapıştırmanız yeterlidir.

5. Adım

Kazandığınız ücretleri, sistemimizdeki cüzdanınızda biriktirin, ister web sitemizdeki ürünleri satın almak için kullanın, isterseniz partner sitelerimizden alışveriş kuponları almak için. 

Start typing and press Enter to search

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmuyor.